Başa Dön
https://www.kvkk.info.tr/clients/azimut da yer alan Ticari-Alım-Satım-Hizmet-Sözleşmesi kısım;
 
4. Ödeme Şekli:
4.1. ALICI’nın Bankası kampanyalar düzenleyerek, seçilen taksit adedinin üstünde taksit uygulayabilir, taksit öteleme gibi hizmetler sunulabilir. Bu tür kampanyalar ALICI’nın bankasının inisiyatifindedir ve AZİMUT’in bilgisi dâhilinde olması durumunda sayfalarımızda kampanyalar hakkında bilgi verilmektedir.
 
4.2. Havale ile yapılacak siparişlerde, 2 gün içinde ödeme yapılmadığı taktirde, ALICI’nın siparişi iptal edilir. Bu durumda ortaya çıkacak sorumluluklar ALICI’ya aittir. Havale işlemini gerçekleştirdikten sonra işleme ait dekont örneğini destek@turkiyesolarmarket.com.tr e-posta adresine iletiniz.
 
4.3. Diğer yandan vadeli satışların sadece Bankalara ait kredi kartları ile yapılması nedeniyle; alıcı, ilgili faiz oranlarını sitemizden öğrenebilir, temerrüt faizi ile ilgili bilgileri de bankasından ayrıca teyit edebilir. Yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümleri Banka ve ALICI arasındaki kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacaktır.
 
4.4. ALICI’nın ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun SATICI'ya geri iade edilmesinden dolayı da oluşan giderler ALICI'ya aittir.
 
4.5. İşbu sözleşmenin akdi ve uygulamasından doğacak damga vergisi ve diğer her türlü resim vergi ve harcın ödenmesinden ALICI sorumludurlar.
 
4.6. Kredi kartı ödemelerinde 3d secure sistemi ile ödeme alınır. Onayı alınmış siparişler 5 gün içinde ALICI ya faturalandırılır. Temin edilemeyecek sipariş kalemleri olması durumunda ALICI' ya eposta ile bilgi verilir.